Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem kellene Adóznia?

Nem kellene Adóznia?

Figyelt kérdés
Faliban van 1 illető ki kutat fúr mindenféle papírok és vállalkozói engedély nélkül természetesen számla s minden nélkül nem kéne neki adózni? a munkái bevételéből?
2014. febr. 15. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogynem kéne.


Azonban a magyar ember mindent megtesz, hogy elkerülhesse az adófizetést, de persze elvárja, hogy úgy bánjanak vele, mint egy tisztességes adófizetővel.


Valamint hallgatólagosan ezzel egyetért mindenki, hiszen senki nem tesz semmit ez ellen. Senki nem jelenti fel, mert az milyen lenne már. Senki nem mondja, hogy de, józsikám, én kérek számlát.


És egész biztos vagyok benne, hogy még én leszek itt lehurrogva, mert én igenis beüttetem a zöldségessel a fél kiló barackot, meg a fodrásztól is elvárom, hogy nyugtát adjon.

2014. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én egyet értek veled. én is válalkozó vagyok én fizetek mindent számlát is adok Bútor Asztalos ként dolgozom minden kis munkáért adok számlát
2014. febr. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!