Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 év feletti lányok! Ti...

20 év feletti lányok! Ti "megnézitek" a 16-18 éves fiúkat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van amikor én is látok (17 éves vagyok, fiú) egy 12-14 éves lányt, megnézem és azt mondom, hogy szép, meg "jónő" lesz belőle, és semmi több, nem gondolok arra, hogy lehetne köztünk valami, csak szimplán tetszik. Néha arra vagyok figyelmes, hogy pár 20+ éves nő is "megnéz" engem, vagy hogy is mondjam, például ma is egy legalább 22 éves 10/10-es (ilyen szép nőt még talán nem is láttam, gondoltam nézem, mert miért ne.. :D) jön ki egy üzletből a Plázában és néz a szemembe, akkor gondoltam biztos véletlen, de csak nézett és muszájnak éreztem elkapni a tekintetem.. Ez mi volt? Az üzleten csak simán elmentem mellette rá se nagyon néztem. Nem hiszem, hogy egy 17 éves fiúval áll le szemezni egy ilyen nő aki bárkit megkaphat. De mondjuk elég jól éreztem magam és jó volt a kisugárzásom abban a pillanatban és lehet ezt érezte, vagy valami..

Tehát a kérdés adott, hogy vagytok ezzel a témával? :)


2014. febr. 15. 17:46
 1/4 anonim válasza:
Nem szoktam. De tenyleg, ha van egy bizonyos kisugarzasa, akkor megallapitom, hogy jo pasi, de ennyi.
2014. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hány éves vagy, első? :)
2014. febr. 15. 18:26
 3/4 anonim válasza:
Én 22 éves lány vagyok, és nem tudnak lázba hozni a 18 évesek :P Szerintem számít a korkülönbség. De lehet, hogy más máshogy van ezzel...
2014. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1.valaszolo vagyok, 27 eves vagyok :)
2014. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!