Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha írtam egy történetet azt...

Ha írtam egy történetet azt esetleg hogyan tudnám eljuttatni "szakértőhöz"?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek történeteket regényeket írni hobbi szinten. De most írtam egy olyat ami a barátaim körébe óriási sikert aratott. És azon gondolkodtunk, hogy ezt a történetet nem e lehetne vázolni hozzá értőknek.

A kérdés viszont az hogy ilyen hozzáértőt hol találunk, tehát gondolok itt mondjuk egy kiadóra.

Ha van ötletetek arra hogy ebből hogy lehetne valami léccy írjátok meg!

(Sry ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam, e jobban nem sikerült)


2009. dec. 9. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy egyszerű kérdést értelmetlenül fogalmazol meg, akkor milyen a történet amit írtál??
2009. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Helyesírás: vesszők, nem e, hozzá értő...

Először azt fogja mondani, van még mit tanulnod! :))

2009. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, hogy offolok, de ezt muszáj megírnom: ha nem tud valaki a kérdésre válaszolni, miért rögtön a helyesírásával jön az embernek? tököm ki van az ilyenektől. ahelyett, hogy segítenének, csak még jobban a föld alá nyomják az illetőt...


bocsi, én nem vagyok szakértő ilyen téren... szerintem valamelyik könyvesboltban, esetleg a kiadónál kéne megérdeklődni... a telefonszám az általában megvan a könyvesboltokban. sztem hívd fel nyugodtan és tudakozódj

2009. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Itt nézz körbe.

2009. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17.56os vagyok. www.konyvkiadas.lap.hu
2009. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem a magyartanárodnál tudakozódsz legelőször??

Ez senkinek nem jut eszébe?!!!

2009. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!