Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet eljuttatni illegáli...

Hogy lehet eljuttatni illegális tartalmak letöltő-linkjeit a megfelelő szerveknek? (Nem torrentekre gondolok, hanem erősen pedofil oldalakra pl)

Figyelt kérdés
A "küld el nekem majd elintézem" stílusú hozzászólók kíméljenek.

2010. dec. 2. 03:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább kimaradnék ezekből... Gyanús leszel te is, ha önkéntest játszol és túl sok ilyen jellegű keresést indítasz a gépedről pl.... Max egy e-mail a rendőrségnek, aztán szevasz, hagyd a nagyfiúkra ezeket....
2010. dec. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A vicc hogy nem indítok keresést mégis belebotlok :(

Ez a gyanús leszek dolog bennem is megfordult, ezért hanyagoltam is egy darabig a dolgot, de eltelt 2 év, és a dolog csak szaporodik ahelyett hogy ritkulna...

Remélem hogy van valami anonymous bejelentés vagy ilyesmi.

2010. dec. 2. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
vigyázz attól függ mire gondolsz, ha 2D/3D CG grafika vagy rajz akkor minden legális, ha lenge ruhás gyerekek képeit gyűjti egy oldal még az sem illegális, ha erotikus birkózás (catfight) csak gyerekekkel még az sem illegális, csak az illegális ha rendes fényképek sexelő gyerekekről, ilyennel pedig még nem futottam össze.
2011. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 3. én sajnos igen :( Amikor pár hónapja beszüntették a nagy fájlmegosztókat, és más után kellet néznem, az egyik helyen komplett videók is előbukkantak Taxi 4-nek címkézve :/
2012. jún. 5. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!