Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az álom? (lent...

Mit jelent ez az álom? (lent irja)

Figyelt kérdés

A rokonainktól itt aludt ma egy kislány.Felkelt ma reggel mert hozzá vágtam egy macit.xd(7 éves).és azt mondta valami nagyon rosszat álmodott.És én azt hittem valami ilyesztőt.Erre mondja hogy:

Egy tömbházban voltunk anyával meg apával és vettek pénzt valamiből.Aztán bement a szobába és meglátta az annyát az apját és egy nőt izélni.3 asba.Aztán sirt és játszott oda ment az annya és mondta a kislány hogy ilyet csak a buták csinálnak.Erre az anyja elkezdte üldözni és a végén azt hiszem el is kapta



2014. febr. 16. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
online álmoskönyv
2014. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 évesen ilyet álmodni?:O Lehet, hogy ez még az előző életéből derengő valami emlék, csak a mostani arcokkal behelyettesítődött, mert lehet, hogy az előző családjára már nem emlékszik. De az is lehet persze, hogy sima álom volt, vagy tök mást takar, én nemtom, nem értek hozzá.
2014. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

utolsó

kezdek félni.xdd

2014. febr. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!