Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha csinálni a karok egy ojan...

Ha csinálni a karok egy ojan üzlete ahol fagyit árulok ahoz milyen papirkell és mit kell tanuli hozá?

Figyelt kérdés

én ügy gondolom hogy eladónak és csúkrásznak vagy szakácsnak kell tanulni én ezt gondolom de nem biztos.

fagyit lehet árulni dobozosat is.


2014. febr. 17. 00:12
 1/10 Grim13 ***** válasza:
hát az tuti hogy helyesen nem kell írni hozzá! adj negatívot is meg jelentsél is!
2014. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem a helyes írásaltörödtem mert engem nem az érdkeltt ha nem a válasz hogy ha nemkell hozá tanulni csak papirkell hozá akor talán nyáron elkezdeném csinálni
2014. febr. 17. 00:20
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

akó visszont csin ád né külünk.

Ha nem vagy képes írni, akkor mi nem vagyunk képesek válaszolni.

2014. febr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lencsefőzelék ***** válasza:
68%

Most kivételesen leszek a magyar-magyar tolmácsod, szóval:

Ha csinálni akarok egy olyan üzletet, ahol fagyit árulok, ahhoz milyen papír kell, és mit kell tanulni hozzá?


Én úgy gondolom, hogy eladónak és cukrásznak vagy szakácsnak kell tanulni, én ezt gondolom, de nem biztos.

Fagyit lehet árulni dobozosat is.

2014. febr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Senki sem árul csak fagyit. Mai árakon nemhogy télen, de már nyáron is éhen halsz abból a bevételből.


Cukrásznak tanulhatsz, hogy mást is tudj árulni.

2014. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én cska fagyit karnék meg majd limonádét esetleg majd

én csak ara vagyok kiváncsi hogy ha csak fagyit árulnék akor

milyen papirkell hozzá és mitt kell hozzátanulni?

2014. febr. 17. 10:26
 7/10 Grim13 ***** válasza:
simán nyitsz egy vállalkozást, de kell legyen cukrász vagy cukrász végzettségű ember a dologban, ez lehetsz te is, az sem baj ha csak azt árulsz +- pár dolog, üdítő stb. de ahhoz hogy egy igazán jó fagyizót csinálj ész is kéne és a helyesírás nem csak a gyik.hu miatt fontos de ha tárgyalnánk valamiról és kapnék tőled egy ilyen levelet akkor az tuti hogy nem mennék bele semmilyen üzletbe ...
2014. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, már mit mondjak, olyan ideges vagyok

Én egy kis könnyen elvégezhető munkát akarnék, hogy meg tudjam venni magamnak az amit, akarok

Hogy mond hasam, hogy viszem valamire semmi sikerem nincsen az életbe ráadásul beteg vagyok

2014. febr. 17. 11:48
 9/10 Grim13 ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=0lzqRVuRqN0 ettől függetlenül az előzőekben leírt igaz, vagy lesz vállalkozó vagy cukrászokkal vagy cukrász vagy vállalkozói engedéllyel
2014. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon szemét vagy nem tudsz válaszolni eröl enyit neis váaszoljárá többet.
2014. febr. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!