Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen?

Domcsi56 kérdése:

Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen ez a blog?Megéri folytatni?

Egyik barátnőm írja és nagyon kevés önbizalma van,de én mindig mondom neki h ne adja fel,majdcsak kommentelni fognak....

Légyszi írjatok a bloghoz komit,hogy min kéne változtatnia,milyen a fogalmazásmódja meg ilyenek.

Nagyon hálás lennék érte,előre is köszi. :D


[link]



2014. febr. 17. 20:30
 1/4 titán1234 ***** válasza:
75%
mond meg a barátnődnek hogy az oldal nagyon jól nézz ki hiszen nem égeti ki a szemem az élénk és világos színekkel nekem nagyon tetszik szerintem a mozgó sellenát cseréje le simán képre hogy törli a szemét nagyon jó nagyon tetszik (komolyan írom nem csak úgy)
2014. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,átádom :)
2014. febr. 17. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Aham, a barátnőd, aki "Do" néven írja a blogot, te meg véletlenül "Domcsi" néven kérdezel. Milyen kicsi ez a világ, és mily' kevés név van benne, igaz?


No mindegy. Mondd meg a "barátnődnek", hogy tanuljon meg írni. Például az írásjelek után tehetnél... akarom mondani, tehetne szóközt, meg ilyenek.


Amúgy a blog nagyon érdekes, egyedi, különleges, még senkitől nem láttam hasonló témát, de komolyan. Ez szarkazmus volt.


Esetleg majd azt is megmagyarázhatod, hogy a fejezetet miért írod chapternek. Vagy ha azt angolul írod, akkor a többi szöveget miért nem?


Egy pozitívumot azért hadd említsek meg: a szürke alapon fekete szöveg kimondottan kellemes, nem bántja a szemet, nem úgy, mint a fehér háttér mellette.

2014. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem egy személy vagyunk,de ha te jobban tudod, akkor rád hagyom.


Amúgy meg nem épp arra gondoltam, hogy mondd meg hogy nem tud írni,hanem arra, hogy hogyan fogalmaz.

De amúgy kösz a választ.

2014. febr. 17. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!