Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok autóbiztosítást...

Hogyan tudok autóbiztosítást váltani?

Figyelt kérdés
Neten keresztül hogy tudok, illetve hol tudom megnézni az ajánlatokat? Évfordulós váltásról beszélünk. Április 4-én lesz. Azt tudom,hogy 30 nappal előtte be kell jelenteni a jelenlegi biztosítónak,hogy a továbbiakban nincs szükség a szolgáltatására,de hogy és mit kell csinálni mire ehhez a ponthoz érünk? Köszönöm.

2014. febr. 19. 15:23
 1/2 SzarvasLászló válasza:

Ha neten kötöd, akkor semmit sem kell tenned, csak ott kitölteni az adatokat.

Ilyen pl.: [link]


Én itt dolgozom úgyhogy ezt is ideírom: www.groupamadirekt.hu/


Ezek online kötések amik általában arról is szólnak, hogy nem veszel igénybe semmiféle személyes segítséget a cégtől, kár esetén mindent magad intézel (és általában ezt is neten). Cserébe kapsz mindenen felül általában még plusz 10%-os kedvezményt.


Ha szeretnéd, hogy legyen ügyintéződ (mert erre mondják többek közt, hogy tudni kell kárt bejelenteni és intézni is) akkor szívesen segítek.


Hogy a többi kérdésedre is válaszoljak:

A biztosítódnak egy levélben vagy faxon megírod, hogy évfordulóra felmondod a szerződést (a levélcímnek vagy faxszámnak rajta kell lennie a tőlük kapott leveleken vagy a honlapjukon). Fontos, hogy a leveled a 30 napos határidőre beérkezzen, a levélben természetesen tűntetsd fel a kötvény/szerződésszámodat is.


Természetesen előbb nem árt szétnézni, hogy van-e jobb ajánlat, és csak utána felmondani.

2014. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jelenleg 11 ezer körül fizetünk,ami tavaly 9 ezer körül volt... Nincs nálam a forgalmi,hogy a netriskes oldalon pontosan megadjam a kordinátákat :D Majd otthon kiguberálom. 2007-es 1.4-es Fiat Bravoról van szó.
2014. febr. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!