Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El fog múlni? (önvagdosás)

Sir Szál kérdése:

El fog múlni? (önvagdosás)

Figyelt kérdés
Nem akarok kitérni rá, hogy mit miért tettem. December környékén nem volt valami fényes a helyzetem és előfordult, hogy akár naponta többször vágtam magam. A végén már nem is éreztem fájdalmat. Azóta 2 hónapja, hogy elhatároztam nem csinálom többé. Úgy gondoltam egy idő után abba marad a kísértés, de azóta nem telt el úgy nap, hogy ne jutna eszembe milyen jó lenne még egyszer, vagy ne vitatkoznék magammal. Nagyon nehéz... Mivel lehetne ezt elmulasztani? Vagy el fog egyáltalán?

2014. febr. 19. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
El fog, mert nem vagy hülye..na ehhez mit szólsz? ;)
2014. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer túl jól sikerül, akkor tuti elmúlik örökre.
2014. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is falcolok. 4 éve kezdtem és eddig 1 évre bírtam megállni ( változás segített). Nagyon nehéz volt, de sikerült. A baj most megint az, hogy elkezdtem megint.

Sok sikert a leálláshoz.

18L

2014. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pontosan mit csinálsz? Mennyire mélyen vágod magad és mivel?
2015. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!