Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni a gmail-omal...

Tudnátok segiteni a gmail-omal kapcsolatban? Többi lent a:

Figyelt kérdés
Nyáron kaptam egy tabletet amihez apukám csinált google fiókot amihez gmail-om van és ha rámegyek a gmailra akkor egyből bedob az enyémre és nemt tudok kijelentkezni.Nem is igazán ez a baj hanem beirtam a google -be hogy gmail ott akartam belépni de azt irta hogy érvénytelen e-mail cim mitől lehet?És a jelszavamat se tudom táhát a google-ön keresztül bese tudok lépni csak a tabletre telepitet gmail-on mert ott egyből bedob hogy tudhatom meg a jelszavam? Hogy a google-ön keresztül is betudjak lépni?
2014. febr. 19. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Nálad nincs a bejelenkezés alatt az,hogy "elfelejtett jelszó" (vagy valami hasonló) ? Ott megpróbálhatnál megadni egy másodlagos email címet, ahova aztán elküldik a jelszavadat.Bocsi, ha hülyeséget válaszoltam, de a kérdés a vége felé nekem egy kicsit zavaros. :)
2014. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ui.:Ha rossz a jelszavad nem azt szokta kiírni, hogy "érvénytelen e-mail cím VAGY jelszó? Szóval lehet,hogy helyes volt az e-mail cím, csak a jeszó volt rossz?
2014. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!