Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nézett rám furcsán az...

Miért nézett rám furcsán az eladó Londonban?

Figyelt kérdés

Már három hónapja kint élek Londonban, két hónapja dolgozom. Korábban ha bementem egy Rossmanba vagy Dm-be akkor mindig próbáltam azért nem a leggagyibb dolgokat megvenni. Például nagyon érzékeny a szemem és elég korán rájöttem, hogy sminkelésnél csak középkategóriás termékeket vegyek, rosszabbakat ne. Akkoriban diákmunkával kerestem a pénz, kb 360-at kerestem óránként. Utoljára egy 1000Ft-os szempillaspirált vettem. Ezért a spirálért pontosan 2.7 órát dolgoztam és senki nem nézett furcsán mikor megvettem.

Most itt kint jelenleg 7 fontot keresek óránként (6.31 font a minimálbér). Ma bementem a helyi drogériába és kinéztem magamnak egy nagyon extra szempillaspirált 12 fontért. Átszámolva ez 4500Ft lenne. Ezt otthon semmiképp nem engedhettem volna meg magamnak. Viszont most úgy gondoltam, hogy a 12 font az 1.7 órás bérem. Vagyis pontosan egy órányival kevesebbet kellett érte dolgoznom.

Nos az egyik eladó akkor odajött segíteni. Megköszöntem, mondtam, hogy megvan amit kerestem. Ekkor odament egy másik eladóhoz és "odasúgta" neki hogy én egy milyen drága spirált veszek. Nem sikerült túl diszkrétnek lennie, mivel hallottam mindent.

Pusztán nem értem, hogy miért. Kb. havonta egyszer veszek valami sminkcuccot, tehát nem erre megy el a fizetésem. Gyerek nincs, párommal szobát bérlünk, miért ne engedhetnék meg magamnak néha egy kis luxust?



2014. febr. 20. 21:27
 1/4 anonim válasza:

Bocs nem olvastam el az egészet. Csak az elejét és a végét.

Nos az a véleményem hogy az eladónő féltékeny volt rád hogy ezt megengedheted magadnak,bizonyára ő nem keres annyit hogy ilyeneket vegyen magának.

Esetleg az is lehet hogy mivel külföldi vagy,ezért nem voltál szimpatikus neki.

2014. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
szard le, ne az europaival hanem a FEKETEKKEL,ARABOKKAL,INDIAIAKKAL foglalkozzanak, azt uzenem, nyugodtan mond csak meg nekik!!!
2014. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"odasúgta" neki hogy én egy milyen drága spirált veszek.


Te biztos vagy benne, hogy jol hallotad a "sugast" ? En regen elek kulfodon de ilyet SOHA nem tapasztaltam. Nagyon magyaros ez a 12 pound story, legtobb elado commission-t kap es nagyon udvariasak a vevokkel.

2014. febr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehetseges, hogy ismerkedni akart?
2014. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!