Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaphatok egy lovat. De Nem...

Kaphatok egy lovat. De Nem tudom hogy hogyan kell tartani. Vagyis tudom Csak hogy PONTOSAN miből mennyit KELL venni neki Meg sokan mondják hogy egyedül megfagyna és megbolondulna ha télen amikor valaki oda menne hozzá és vinne neki egy vödörbe vizet?

Figyelt kérdés
És ha a ló ivott elvisszük a vödröt (ne fagyon be) És nyáron önitató lenne. Meg nem is lenne egyedül hiszen szeretem a lovakat. Régen lovagoltam sokat, de egyszer láttam hogy a szemem előtt lőtték le a lovamat, azóta nem ültem fel rá(4 éve) Kb mekkora istálló kell neki? És abba mekkora box?

#lótartás #kertes házban
2014. febr. 21. 00:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Naponta mennyit eszik? Mert mindenki mást mond. Meg vissza térve arra hogy magányos lenne, van egy kutyám is nagy testű és ö is ott lenne, van kettő macska is. Suli előtt~után~alvás előtt ki mennék hozzá! Van a közelben egy jó nagy erdő és ott lennék vele délután.
2014. febr. 21. 00:36
 2/5 A kérdező kommentje:

A ház ahova költözünk kertes ház, de pontosan nem tudom mekkora a kert. Hátul lenne a ló, és az istálló mellé egy "kifutó" szerű helyet is szeretnék, ami el lenne kerítve neki. És ott lehetne napközben.


De a felszerelést én ha mindent meg kéne vennem minimum 100E lenne. Nem? Meg nyereg milyen árba van? Én 50E ért találtam meg 40-körül, tényleg ilyen árban van?

A patkolás mennyi? ha jól tudom 5E/láb. De az kötelező ha nincs betonon? Vagy akkor elég a reszelés?

Havonta mennyi lenne az az abrak neki?

És légyszíves olyanok véleményére nem vagyok kíváncsi akik azt mondják hogy ha ennyit nem tudok minek nekem ló stb... MERT eddig csak lovardában tartottam lovat, nem családi házban! És csak azért kérdezem hogy BIZTOS LEGYEK BENNE! BIZTOS LEGYEK A DOLGOKBAN! De még mást is meg kérdezek! Csak hogy akik tartanak lovat azoknak mi a véleménye!

Előre is köszönöm a kérdéseket! :)

2014. febr. 21. 00:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérj fa hintalovat, nem kér enni, nem kér inni,nem kér istállót, nem kell sétáltatni, nem kell gondozni... a legeslegjobb befektetés.
2014. febr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi nekem nincs lovam,de az előttünk lakóknak volt kettő is.A lóistálló úgy 30 lépés.

A közelünkben van lófelszerelés bolt azt mondják olcsóbban is be lehet szerezni a felszereléseket.

Lovasklubb is van.Szerintem keress fel egy lovasklubbot akár neten is.Biztosan segítenek.

> Reggel is látogasd meg a pacid.

Iskola után lovagolj.Este pedig csak sétáltasd.De még a kertben is kialakíthatsz egy tábortűz szerű helyet és este süthetsz magadnak vacsit miközben mellette vagy.Ez most pont megoldható hisz jó az idő.

2014. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja faló... Nekem nem egy játék kell! Hanem egy érő/lélegző állat, akiről gondoskodhatok, akivel elmehetek napokra túrázni, aki ott van nekem és akivel versenyezhetek megint!

Kriszti köszönöm a választ :)

2014. febr. 21. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!