Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neked melyik korszak jön be a...

Neked melyik korszak jön be a legjobban?

Figyelt kérdés

1. Rendszerváltás kora, tele eufóriával, szabadság, rengeteg változás az élet minden területén. Commodore 64-korszak. Mélyhűtők az autó tetetjén. VHS-korszak.


2. 90-es évek közepe, az eufória elszállt, új zenék, sok playback, új divatok, gyorsan változik minden körülöttünk. Drága és ritka mobilok. Kezdődő internet, modemkorszak, PC-k, kezdetleges kábeltévék. lopott HBO... Kezdődő plázaláz. Jön az mp3 és torrentezés.


3. Ezredforduló környéke, kissé nyugisabb időszak. Terjedő internet, a kínaiak a spájzban vannak. Terjedő mobilok, gyorsuló internet. Közelgő EU. Szeptember 11.. Kábeltévék, valósáshow-k. DVD-k.


4. EU-fória, a kínaiak mindenhol ott vannak, a plázák és a hipermarketek is. Múló EU-fória, elqrtuk (Gyurcsány). Tévés tehetség(telen)ségkutatók. Iwiw, internet mindenhol.


5. 2010-es évek környéke: Válság, elszálló devizahitelek, Bezáró üzletek, okostelefonok, Faceboook. Annyira sz*r zenék a diszkóban, hogy ahhoz képest a 90-es évek zenéje is igényesnek tűnik. (Vagy csak én fogtam ki rossz DJ-t?)



Csak vázlatosan jeleztem az 5-6 éves korszakokat. Nem politikai, hanem általános véleményekre vagyok kíváncsi a korszakokat illetően.


Személy szerint nekem a 80-as évek nosztalgiája (a kérdés erre nem vonatkozik) után talán az ezredforduló környéke jön be a legjobban. (41F)



2014. febr. 21. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, szóval saját tapasztalatot nem mondhatok, de nagyon szívesen éltem volna a 70-es 80-as években, uttörőtáborok, Balaton, jó kis rockkoncertek, hajjaj. :)
2014. febr. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel én most vagyok voltam gyerek, így nekem az elmúlt 10 év volt a legjobb, nem az a baj, hogy a világ változik, hanem az, hogy felnövünk.
2014. febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a pattintott kőkorszak. Sokat tudnék róla mesélni!

Neander Táli.

2014. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az is baj, hogy felnőttünk, de az utóbbi 10 évben mintha kissé rossz irányban mennének a dolgok. (Pl. a titkosszolgálatok egyre pofátlanabbak, mindenáron ránk akarják erőltetni a génmainipulált termékeket, meg pár hasonló dolog, ami első pillanatban nem tűnik zavarónak, de hosszabb távon súlyos következményei lehetnek.)
2014. febr. 21. 10:45
 5/6 anonim válasza:

Mindenképpen az 50-es évek!

Ha érdekel, szólj, megírom, miért!

2014. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az 50-es évek? Melyik? A magyar ÁVH-val, Rákosival, a nyugati, az épülő kapitalizmussal, vagy az amerikai a cukormázzal (kifelé látszólag minden happy, de a felszín alatt már nem az), a maffiával, és a négerek diszkriminációjával?
2014. márc. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!