Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Európa a XX. Század első két...

Európa a XX. Század első két évtizedében. (történelem tétel) Mit írhatnék még bele ezen kívül?

Figyelt kérdés
Én az első világháborúra és az azt megelőző szövetségi rendszerek kialakulására gondoltam, nem tudom mit írhatnék még bele. Köszönöm a segítséget, előre is!
2014. febr. 21. 17:17
 1/4 anonim válasza:
Én biztosan beszélnék az Orosz forradalomról és a Bolsevikok puccsáról és hatalom átvételéről.
2014. febr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem Oroszországot Európához vehetjük
2014. febr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, én is Európához sorolom, meg Amerikát is eleírom a Világháború miatt...
2014. febr. 22. 15:18
 4/4 anonim válasza:
Rendben, akkor már szerintem megemlítheted Amerika fejlődését a háború után. Ha még több hadtörténelmet szeretnél beletenni vagy csak kell a rizsa akkor beszélhetnél az Orosz-Japán háborúról is, nem csak az Európai frontokról.
2014. febr. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!