Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitt irjak vissza neki?...

Mitt irjak vissza neki? (Tudom nem nagyon lenyeges, de kerek valaszokat. )

Figyelt kérdés
Roviden..van egy fiu aki tetszik de ezt o is tudja, es a suliban mindig att akar olelni es valamikor meg ugycsinal mintha nagyobb lenne nalam, a lenyeg az h fb-en eddig mindig ugy koszont h szia es egy szivet, de most meg ugyhogy mivan kislany .. Es erre mitt irjak vissza neki?
2014. febr. 21. 19:59
 1/1 anonim válasza:

Ezt írd neki: Szia. Most meg mi bajod van? Mi lett veled? Mitől érzed magad olyan nagynak? Tuttommal nem vagy nagyobb nálam. Légyszíves nézz tűkörbe és vedd észre magad, mert most nem értem hogy mi a bajod. Eddig szíveket irogattál nekem, mostmeg lekislányozol? Ez mire jó neked? Eldönthetnéd hogy mit is akarsz.

UI.:Ne haragudj meg ezért, de idegesít hogy kislánynak hívsz, mert nem szeretem ha csesztetnek. Viszlát.

2014. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!