Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Antonov 225 Mirija repülőgéprő...

Antonov 225 Mirija repülőgépről mit lehet tudni manapság?

Figyelt kérdés
A világ legnagyobb teherszállító gépét használják, vagy mi van vele azon túl hogy már újra lett élesztve több mint 10 éve.

2014. febr. 21. 22:40
 1/4 Arnold901005 ***** válasza:

Valamelyik nap azt hallottam a tv-ben, hogy amit elkezdtek gyártani és félbe hagyták, azt most be szeretnék fejezni és szállítani szeretnének vele és kb. még negyven ilyen gépet szeretnének legyártani.


De kerestem egy cikket is neked, itt részletesebben írnak, igaz, nem friss cikk, de a tv-ben most volt szó ugyanarról, amiről ez a cikk szól: [link]

2014. febr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdésemre ez még nem válasz.

Ne keverjük a két gépet össze. A számjelzések eléggé egyértelműek.

A 225-ös amiből csak 1 repülőképes példány létezik.

6 hajtómű 600 tonna felszállótömeg, engem ez a gép érdekel.

2014. márc. 2. 22:24
 3/4 Arnold901005 ***** válasza:
Tényleg nem figyeltem a számot... :D Mindegy. Valaki majdcsak jön, aki tud választ adni.
2014. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kijevi Antonov airlines a ruslan-salis tagja ként és a volga-dnepr konzorciummal közösen special cargo charterezteti. Napi használatban van, egy ideje lajstrom szerint keresve flightradaron is követhető.
2014. márc. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!