Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan gyógyítsam meg a...

Hogyan gyógyítsam meg a gerberámat?

Figyelt kérdés
3 hétig elmentünk kirándulni a családommal, így nem volt ki gondozza a narancssárga gerberámat . Sajnos nagyon lekonyult, 2 napja egy olvasólámpa alá tettem, de még nem történt semmi.Nagyon fontos nekem ez a virág mert egy nagyon kedves barátomtól kaptam, akivel azóta sem találkoztam.Rá kerestem a google-n de mindenhol mást írnak róla. :( Mit javasoltok?
2014. febr. 22. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez történt! Én sem tudok mit kezdeni az enyémmel, különben az enyém is narancssárga. Volt már nekem egy ezen kívül, de tönkrement. Te hogy szoktad öntözni?
2014. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én naponta adok ne nagyon kevés vizet. :D Egyébként most észrevettem hogy a földje nagyon nagyon vízáteresztő, annyira hogy megöntözöm és 10 perc múlva nem látszik semmi. így most inkább humuszos virágföldbe ültettem át.és úgy néz ki hogy javult az állapota, mert kinőtt egy kis virág. :D Szerintem figyeld meg te is a gerberád földjét és ha nagyon vízáteresztő, ültesd te is át. :D
2014. márc. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!