Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem lehet a baj? Ha igen...

Velem lehet a baj? Ha igen hogyan "gyógyítsam", mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok,a körülöttem élők szeretnek bulizni és ezt eléggé hangosan is néha, én viszont amit ők "bulinak"(ivás,hangzavar,szex) hívnak az számomra inkább szégyen vagy nem is tudom,hogy ezt hogyan fogalmazzam meg. Próbáltam beilleszkedni ebbe a társadalomba, de nem megy, nem érzem jól magam ha "bulizni" kell, inkább feszülten és kellemetlenül. Jobban szeretek túrázni, sétálni, olvasni vagy filmet nézni, esetleg Skype olni. Valahogy kellemetlenül érzem magam bárhová is megyek, legyen kollégium vagy albérlet.... nem tömegre és "életre",hanem nyugalomra vágyok, habár nem tudom,hogy ez miért így alakult ki, és ilyenkor mikor buli van a házban én a szobában ülök és kellemetlenül érzem magam és ki sem lépek a szobából. Ez miért van ? mármint,hogy nem tudok beilleszkedni és legszívesebben a világ végére futnék ahol csend van és nyugalom?
2014. febr. 12. 19:15
 1/1 MrPifta ***** válasza:
valaki így érzi jól magát, valaki úgy. Egyáltalán nem gáz, ha nem vagy bulizós, de erre már hamarabb is rá kellett volna jönnöd
2014. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!