Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen napja volt ma? :D

Kinek milyen napja volt ma? :D

Figyelt kérdés

A kérdést unalomból tettem fel, de kíváncsi vagyok, hogy ma ki mit csinált. Kategóriának megfelelően, avagy más témában is.

Én ma itthon voltam, nagyrészt egész nap. Sajnos esett az eső, pedig terveztem, hogy kimozdulok egy kicsit, esetleg elmegyek sétálni/futni. De sajnos ez nem jött be. E helyett sütöttem egy finom sütit, megnéztem egy filmet, és "ültetgettem". :)

16 éves lány vagyok, és örömmel várom a - normális - válaszaitokat! :)



2014. febr. 22. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
levezettem fehérvárra aztán hazavezettem fehérvárról azóta meg zenét hallgatok
2014. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jó napom volt mert a legjobb barátnőmmel voltam. :)
2014. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én egész nap szexeltem. Ba.sztam a rezet.
2014. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Milyen sütit sütöttél? :D

És mit néztél? ^^

Én egész nap filmet néztem,meg kockultam,és persze zenét hallgattam.

Amúgy nem vagyok kocka... De a Dark Messiah még most is kikúrt jó játék nah. :P

(Tegnap éjjel megnéztem a Frankenweenie-t,annak ellenére,hogy vígjátéknak van kiírva,tök sokat sírtam rajt xD)

Mangát olvastam még,illetve most majd szeretnék sütni valami sütit,imádom amikor kint hideg van,fúj a szél,esik az eső,a lakást pedig a fincsi sütiillat járja át. :3

Na meg persze élesztőpakolást készítettem az arcomra,hajamra este majd rakok ricinusolajas-kókuszolajas pakolást,és holnap pedig találkozok a haverokkal. :D

2014. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
egész nap gépeztem, egy kicsit segítettem otthon és este megyek el itthonról.
2014. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Párom megint dolgozik egész nap. Jobb híján én is sütöttem egy tepsi süteményt.
2014. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lógattam a lábamat egész nap.
2014. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Láttam valami amit nem kellet volna eddig nem hittem az ilyen paranormális dolgokban de nem cseppet bekakantottam szóval most nem tudom hogy fog telni így a napom további része főleg az estém.
2014. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kijevi krémest sütöttem. Te mit szeretnél? :)

Én kifejezetten szeretem az esőt! Egyszer, talán hetedikes koromban a suli után/közben el kezdett esni az eső. Nagy vihar volt, még videó is van róla a youtube-on. :D Anyum írt egy sms-t, hogy el ne induljak a suliból, jön értem! Persze, sikeresen otthon hagytam a telefonom, és mivel jó dolognak tartottam, elindultam. Mit ne mondjak, a hajamból csurgott a víz, és a ruhám is tiszta víz volt. Aznak délelőtt elég jónak tűnt az idő, így egy topánka, rövid nadrág, és rövid ujjú póló volt rajtam... otthon meg is kaptam a lecseszést, és egy kis torok fájást is, de megérte. Imádom a "zuhét". :D

Sajnos most is fáj a torkom, úgyhogy itthon gyógyulgatok, és iszom a forró teákat.

Lehet, hogy furán hangzik, de az Aranyhaj és a nagy gumanc-ot néztem meg. Imádom az animációs filmeket, és belőlük a karaktereket. Részemről csoda, hogy hogyan tudnak az emberek ilyeneket megrajzolni/megtervezni... :)

2014. febr. 22. 18:06
 10/16 A kérdező kommentje:
Mit láttál? :D
2014. febr. 22. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!