Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki adjon tanacsot. Surgose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adjon tanacsot. Surgosen.6 honapja beszelek egy pasival, es 5 napja jottunk ossze, ugy tudja h mar nem vagyok szuz, de ez nem igaz, es penteken szeretne velem lenni. Mit tegyek? Mondjam el az igazat neki, vagy varjak mig oda kerul a sor?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
mond el neki mindenképp. a jó kapcsolat alapja az őszinteség! hidd el jobban jársz ha előbb el mondod, neked is jobb lesz, mert leglább nem kell ezen gyötörni magad.
2014. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fog ezmiatt rossz szemmel nézni rád, mond el neki.
2014. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Sok sikert a "kapcsolathoz"
2014. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Erről csak ennyi jut eszembe: :DDDDDDDDDD


Most ez komoly? Erről mért kellett hazudni? Jogosan azt fogja gondolni a srác, hogyha ebben hazudtál, akkor még miben? Gondolom végigment rajtad a fél lakótelep azért nem mondtad el neki, hogy már nem vagy szűz... Vagy mi értelme volt hazudni erről?


30/n

2014. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most megkérdezném, hogy miért hiszi azt, hogy nem vagy szűz, de a választ már így is tudom.

Valószínűleg mert ezt mondtad Neki, azaz hazudtál. Már a legelején mikor szóba jön a téma őszintén el kellett volna mondanod...

Nagyon meghitt, őszinte, és hosszútávú kapcsolatnak ígérkezik.

Biztos más, sokkal komolyabb problémákat is így fogtok megbeszélni...

Ez olyan:

"Vajon elmondjam Neki, hogy már nem szeretem, vagy elég csak akkor mikor már megcsaltam?" szintű kérdés...

2014. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Oké, bocsi, most látom, félreolvastam. Pont fordítottan értettem elsőre. :D Bocsánat.


Szóval, mondd el nyugodtan neki, mert ha nem tudja, hogy szűz vagy, akkor nem biztos, hogy olyan szinten odafigyel rád. Egy normális pasinak megtiszteltetés, ha elveheti egy nő szüzességét.

2014. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

le akarsz feküdni valakivel akivel 5 napja találkoztál először? a 6 hónap beszélgetés az mi volt internet?mert az nem számít....vagy ha élőben beszéltél akkor mit jelent az összejöttünk?


azért kellett volna őszintének lenned mert a férfiak a szűz lányra nem úgy reagálnak hogy:azta de ciki, hanem ellenkezőleg:a nem szűz csajról vélekednek úgy hogy simán meg lehet fektetni...túléli hisz nem ez lesz neki a LEGENDÁS ELSŐ

2014. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Moszuke ***** válasza:

tipikus lány.. beleszeret a neten át, idealizálja a pasit, egy fantom képet alkot róla. "ő az igazi, ő érdemli meg az ártatlanságom bla-bla"

aztán amikor elmúlik a bolondóra, az agyadból kiürül a sok szar szerelem hormon és jön a pofára esés.

"de hát ki ez a pasi?"

"nagyon megváltoztááál nem voltál ilyen!" persze hogy nem volt ilyen... sosem volt ilyen.. mert csak te hitted, hogy olyan.


azt tanácsolom, hogy ismerkedjetek még.

2014. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amugy nem most taliztunk eloszor, csak most gondoltuk ugy hogy jo lenne egy kapcsolat..amugy koszonom a tanacsot, es igyekszem h el mondjam neki az igazat...Es a 4 komentnek csak annyit, h nem ment vegig rajtam az egesz lakotelep
2014. jan. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!