Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék találkozni vagy...

Hogy tudnék találkozni vagy beszélni egy híres emberrel? De nem úgy híres mint pl egy holywoody sztár Lent

Figyelt kérdés

A neve Rene Jr. Caselly. Artista a cirkuszban. Pesten is fellépett már. Elefántos számuk van.

Video is van róla youtubeon

Tudom, nem sok esély van arra hogy találkozzak vele, de an valakinek ötlete? Hátha lehetséges

Van facebook profilja is.

Elég lenne ha ott tudnék neki írni.

Német egyébként, de beszél angolul és én is.

Ne röhögjön senki, és nem kérek olyan válaszolat amiben vki az inteligenciámat minősíti.

Köszönöm a rendes válaszokat.



2014. febr. 22. 19:04
 1/6 katona nóra ***** válasza:
Sajnálom de attól tartok nincs igazad ugyanis lehet hogy ügyes, és én már láttam is élőbe, de nem sztár, csak egy artista.
2014. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz tőle? Van valami konkrét, amit mondani szeretnél neki, vagy kérdezni tőle? Ezesetben írj neki facebookon. Nem hinném, hogy olyan nagyon híres lehet, előbb-utóbb biztos megnézi és ha normális dolgot írtál neki, és ő is normális ember, válaszol is rá.

Ha viszont csak úgy beszélgetni akarnál vele, mert csodálod, az is lehetséges, de akkor ne írj neki egyből. Van egy német énekes, nem túl ismert, de sokat koncertezik külföldön is. Én nagyon szeretem, de nyilván nem írhattam csak úgy rá. De szeretek rajzolni meg kézműves dolgokat csinálni, és varrtam egy párnát róla, egész jó lett. Ezt felraktam facebookra és megjelöltem a szövegben, amit hozzá írtam. ugye így látta ő is, lájkolta is meg még írt is kommentet. Sok mindent csináltam, pl. portrét róla. Kiraktam kb. mindent fb-ra, megjelöltem, mindet látta. Egy darabig így ment, max kommentárokban "beszéltünk". És egyszer csináltam egy videót, egy animációt, egy számítógépes animáló programmal, az egyik videoklipjét. Elég vicces lett, de jó is. na azt is felraktam, és neki is tökre tetszett. Annyira, hogy emiatt, meg azért is, mert már annyi mindent csináltam róla/neki, ő maga írt nekem facebookon. Megköszönte meg minden és megadta a privát email címét, mert kért vmit és kérte h oda válaszoljak. És így nekiálltuk beszélgetni. Ez egyébként novemberben volt, azóta kb 8 levelet írtunk így egymásnak, ami nem túl sok, de egész hosszú és hát ugye ő nem is igazán ér rá, mert koncertek meg stb. Én nem tudok kimenni Németországba, de ha tudnék, biztos elmennék egy koncertjére és oda mernék menni hozzá utána. Egyébként eljutottunk odaáig, h tök ingyen, még a postaköltséget is ő fizette, elküldte nekem a könyvét, amit ő írt, 4 CD-t, egy DVD-jét, posztert, autogramkártyát aláírva külön nekem és 2 pólót. Én meg úgy örültem h repültem már boldogságomba :D

Szóval szerintem simán lehetséges, hogy beszéljetek. Hívd fel magadra a figyelmét, ha ez megvan, esetleg rá is írhatsz valamivel, pl. h a közeljövőben jönnek-e Mo.-ra.

2014. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: lehet hogy nem sztár, rosszul fogalmaztam,. Sorry

2-es: eredetileg arra gondoltam hogy megírom neki hogy láttam őt az előadáson, és megkérném hogy meséljen az elefántjaikról. Ez a párna dolog jó ötlet, de sajnos nem igazán jó a kézügyességem.

De egy videót össze tudnék vágni a képekből meg videók jeleneteiből. Az jó lenne?

És az is probléma, hogy csak az ismerősei írhatnak neki. De ha bejelölöm nem fogja tolakodásnak tartani? Ráadásul azt se tudja ki vagyok. Néhéz ügy. A videót mindenesetre megcsinálom.

Köszi azért 2.

2014. febr. 23. 11:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 1.! Azt írtam híres ember. Az már találóbb, nem?
2014. febr. 23. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Igazából fogalmam sincs, ki ez az ember, milyen a stílusa. Akiről én beszéltem, ő nagyon kedves, nyitott ember, szívesen beszélget másokkal, így velem is. Én simán bejelöltem, mivel láttam, hogy sokan írnak neki az üzenőfalára és jelölik meg képeken, tehát sok ismerőse van, akiket nem is ismer, csak rajongók és azok írnak. Külön örült neki, hogy még Mo.-n is ismeri valaki és szereti.

Szóval ha ez az elefántos is ilyesmi ember, akkor írhatsz neki. Hogy láttad és mennyire nagyon tetszett, és h milyen boldog lennél, ha mesélne az elefántjairól.

Egy ilyen összevágott videó is jó lehet, de őszintén szólva szerintem jobban megfogná valami egyedibb. Pl. ennek az énekesnek a koncertjeiből vagy életéből is csináltak sok videót, fent vannak youtube-on, de egyikhez sem szólt semmit. Én csak egy rövid animációt csináltam, ami azért tetszett neki mégis annyira, mert ez valami új volt, amit neki még sosem csináltak. Szóval én rendesen megcsináltam a ToonBoomStudioval mint egy animációs mese. Megrajzoltam benne az énekest, elég viccesen nézett ki, egyszerű de jópofa és a hátteret aztán animáltam. Meg pl. tetszett neki, hogy a kistesóm csinált neki egy videót, mert ő is szereti, amiben felépítette dominóból a nevét írottan, szóval hogy kapcsolódnak a betűk egymáshoz és íg egybe ledőlt az egész, de jól nézett ki. Szóval ilyen hülyeségek, de mégis tök jó volt. Akármit csinálhatsz neki.

Sok sikert! :)

2014. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mevikk válasza:
Wáá van valaki végre aki rajong érte!Már mindenki hülyének nézett különben én is ezen gondolkodtam..
2014. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!