Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg velem van a hiba? Nem...

Tényleg velem van a hiba? Nem akarok meg változni de olyan rosszul érzem magam mikor a "barátaimmal " vagyok . Miért ilyen flegmák velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 6.-dikos . Az a "baj" ,hogy a "barátnőim " másról se tudnak beszélni csak a fiúkról meg stb . Annyira unalmas én meg nem tudok mit tenni barátkoztam már más lányokkal is de ők se jobbak . Egyébként meg van mikor már egyenesen frusztrált vagyok attól ami ott megy . Mindig én vagyok az az ember akinek ki beszélik a többieket olyan sz@r ,hogy én erről mindről tudok és ők meg ugyan olyan jóban vannak mint eddig . Miért ilyen kétszínűek , irigyek ? Van mikor jókedvem van (mondjuk mindig ) és van mikor úgy elb@sszák . Flegmáznak , ha van egy pattanásom akkor azt hallgatom . Változtatnék rajta vissza is szólnék mert nem vagyok tejbe tök de akkor meg mindenki lesz@rna . Mondjuk eddig is de na . Nem akarok szünetekben nevetség tárgya lenni . Azzal nyugtatom magam 3 évet még ki birok . Ja és még annyit ,hogy a nyári táborba elég jól el voltam egy fiúval meg úgy mindenkivel arra gondoltam ha az lenne az osztályom örömmel mennék iskolába de az a nagy bökkenő ,hogy nem . Szerintetek ?

2014. febr. 23. 18:38
 1/2 anonim válasza:

A 13 évesek körében (sajnos) a legmenőbb téma a pasizás, fiúk. Látják, hogy ebben Te nem vagy partner, ezért ilyenek veled, azt gondolják, hogy emiatt más vagy, mint ők. Ami igaz is, de jó értelemben, mert nem csak a pasik kötnek le!

Ha a pattanásaid miatt cikiznek, akkor ne szólj vissza, csak mosolyogj rájuk, és hagyd ott őket. Tudod, okos enged, szamár szenved! Ettől még nem leszel nevetség tárgya, sőt! Nem kötelező velük barátkozni! Foglald el magad, szünetben menj ki az udvarra, olvass, keress más barátokat más osztályokból (mert gondolom elég sokan vannak, hiszen ez egy iskola, nincs beszabályozva, hogy csak az osztálytársaid lehetnek a barátaid.). A nyolcadikosok például már kicsivel érettebbek, talán velük ellehetnél, de ezt te érzed, és ember/osztályfüggő, hogy hogyan viszonyulnak másokhoz.


Ha nem érezd jól magad velük, akkor tegyél rájuk, nem érdemlik meg, hogy foglalkozz velük!


Csak legyél mindig jókedvű, nyitott, ne mutasd ki, hogy érdekel, amit mondanak.


Már csak két év, vagy át is mehetsz másik suliba, ha nagyon "rossz" a helyzet.


Remélem, még időben írtam, és segítettem!

2014. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen .
2014. márc. 29. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!