Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, bármilyen segítség...

Kótai róbert kérdése:

Mit tegyek, bármilyen segítségért hálás lennék?

Figyelt kérdés
munkaközvetítő cégtől,egy galván üzemben dolgozom.a 2013-évben nagyon óvatos becslés szrint is minimum 800-órát dolgoztam túlórában melyet feketén fizet,szlogen ha nem maradsz 16-órát ki vagy rúgva,ha nem jössz szombat vasárnap 12-órába szintén ki vagy rúgva.és totál elkészültem érzelmileg,fizikálisan egyaránt.a múlt héten úgy döntöttem nem veszem fel a munkát,ismét 12-óra egéssz héten(feketén a túlóra).teszi egy olyan cég mely semmilyen előírásnak meg nem felel,hihetetlen mennyiségű vegyszert engednek zőld övezetbe,amit szerintem a föld 500-év alatt nem regenerál.teheti mert olyan ellenőrök jönnek kik melegkézfogással üdvözölve a tulajt, zsíros boritékokkal távoznak.a helyi munkaügyi bíroság?félek ott is vannak emberei,hisz kaptam olyan fenyegetést is tőle egy alkalommal"ha sokat beszélsz elintézem hogy a környéken se találj munkát".most akkor jog államban élünk?nem sért ez szabadság jogokat is?hová fordulhatnék panaszommal?ja meg közben felhívtak hogy ki vagyok rúgva.pedig mikor múlthét csütörtökön nem vettem fel a munkát,azt üzente hogy pihenjek és hétfőn beszélünk.tisztelettel meg jegyzem hogy milyen magyarságról beszélünk mikor saját honfitársát terrorizálja,éh bérért dolgoztatja,körbeszámlázásos,fekete pénz kifizetése által meglopja saját HAZÁJÁT,és pusztítja azt.BÜNTETLENÜL TEHET MINDENT CSAK MERT PÉNZES!bármilyen segítségért hálás lennék.Tisztelettel:KR
2014. febr. 24. 16:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!