Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha igazan tiszta szivembol...

Ha igazan tiszta szivembol autoversenyzo szeretnek lenni akkor hogy kell elindulni? Kihez fordulhatok segitsegert? Kinek irhatok? Vagy hogy mukodik? 22eves vagyok! Mar keso? Barmilyen autoverseny erdekelne amibol meg tudnek elni!

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

a bibi az, hogy az autóversenyből nem lehet megélni :)

(kivéve ugye forma-1, nascar, gtr, de ott a szponzorok hozzák a pénzt)

2009. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Autóversenyzéshez első sorban tehetség kell, másodszor meg töménytlen mennyiségű PÉNZ és SZPONZOR!!!A rally nem hozza a lóvét hanem olyan mértékben viszi ahogy csak lehet. Egy verseny nem 100 ezrekbe kerül, hanem milliókba, akkor is ha nem WRC-s kategóriárol van szó.

"Indulo" autoversenyzőt nem követtem szemmel, de a család jó barátja Benik Balázs. (Rally ob. 2003,2006,2007 abszolút magyar bajnoka) De gondolom tudod ki ő =)

Csak ennyit tudok mondani: tehetség, pénz, pénz, tehetség, tehetség, pénz, pénz, pénz!

Sok sikert!

2009. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1. Mire az autóversenyzésből valaki meg tud élni, az kb. 10 év és sok-sok millió forint.

2. A mai autóversenyzők 5 évesen kezdtek versenyezni. Némi előnyük már van veled szemben.

2009. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nos én is gondoltam hogy valami renault cupába indulnék,de ehhez ugye meg kell venni az autót tizmilla aztán a szerviz a csapat a hurcolkodás.Tehát letettem rola.'8 éves vagyok,van egy renault cliom érzem hogy jo tehetségem van,de nemtudok mire menni vele,max arra hogy gyorsulásokon lealázom a velem azonos sulycsoportu autokat,nomeg a betonon szlalomozgatok:S

Ugyhogy valoszinüleg erről lekell mondanod ahogyan nekem is.Ezért hiába tiplizel,meg nyalakodsz bárkinél is ,hiába rakod rá most az életed sajnos semmire nemmés vele.kellemetlen dolog,én is tudom

2009. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Vagy ha van ellég pénzed,vannak olyan kapcsolataid, vagy eleve beleszületsz abba az életbe (pl. a szüleid is versenyeztek stb.)
2009. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ja, és ha miondez megva, akkor már csak a tehetség hiányzik.

De hiába tehetséges valaki ahhoz pénz is kell.

2009. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

A pápai tanácson, a polgármesternél, a Jenőhöz. A Polgár Úrhoz, a Jenőhöz, a Polgár Úr Jenőhöööz.


A Polgármester Hivatalhoz, a Jenőhöz. A Polgár Jenő Hivatalba, a Jenő Úrhoz.

2010. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Apukám 12 évesen kezdett gokartozni 11-szeres magyar bajnok és EB 3.hejezett. 1998-ban volt egy balesete ami miatt nem versenyezhet. Amíg autóversenyző volt addig semmi pénze nem volt. Anyukámmal volt egy pici lakásuk és a földön aludtak mert nem volt ágy, de a 40 milliós versenyautó már lent állt a garázsba. Aztán a baleset után kb. fél évig nem tudta mit csináljon és aztán úgy döntött csinál egy csapatot. Azóta van ez a csapat ami mostmár eléggé nagy csapat lett az elmúlt évek során. Mostmár sokat keres, de abból, hogy autóversenyző vagy nem lehet megélni. Ez a csapat oldala: www.szigetvariracing.hu
2011. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Lehet hogy nem is lehet megélni belőle, de ha hatalmas tehetséged, van akkor szinte pénz sem kell hozzá, a szponzorok észre fognak venni, csak az induláshoz kell pénz. (Michelisz Norbert, Wéber Gábor, Walter csaba)
2012. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vivienne M. válasza:

Én lány létemre szeretnék az lenni, és mondhatom, hogy sok kitartás kell hozzá! Keress fel egy sportmanagementet például budapesten. Ők segítenek szponzorokat keresni, akik majd a nagyobb költségek terhét fogják magukra vállalni. De egy jó angol nyelvtudás is szükséges hozzá, amivel gondolom te is tisztában vagy!

Ajánlom:

[link]

[link]

2012. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!