Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok És sajnos csak...

12 éves vagyok És sajnos csak 38kg És szerintem ez nem azon múlik hogy mennyit eszek mert imádom az édességeket és rengeteget eszem de mindig cikiznek a vékonyságom miatt Mit csináljak? Ki fognak készíteni

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 17:35
 1/1 titán1234 ***** válasza:
12 évesen ne foglalkozz vele mit mondanak még bőven van időd hízni (én már láttam nem egy olyat hogy valaki nagyon vékony volt aztán meg duci hozzá teszem ez nem törvény szerű) amúgy a lányok akkor kezdenek hízni amikor a menstruációjuk kezd megjönni/már megjött (mondjuk fél éve) egyébként meg ha vékony maradsz mi van semmi ugyan olyan ember lehetsz mint bárki más.......lehet te kicsit "lapos" leszel ugyan nem lehet mindenki egyforma....cikiznek miatta hát ez legyen a legjobb szórakozásuk te meg légy erős...
2014. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!