Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri ezt tenni?

Mihály (S kérdése:

Megéri ezt tenni?

Figyelt kérdés

Tök m1 sztem igen!

utálom az életemet

mások mindenben sikeresek

persze hogyha anyuci meg apuci alájuk pakol mindent

én még azt sem tudom megcsinálni hogy a vércukrom 12mml alatt legyen már elegem van ebből.

még közmunkára sem alkalmaznak...

én szivesebben.meg halnék inkább

nincs keret semmire itthon

szoval amint lessz annyi pénzem hogy patkánymérget vegyek én be szedem

minden jobb ennél az átkozott életnél!

ha.hülyeség akkor irjátok le miért is...?


2014. febr. 24. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogod megölni magad....
2014. febr. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy képes rá,és soha nem is leszel.És élni fogod ezt a mocskos életet mint mindenki más.!
2014. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak 2x vittek be korházba abból 1x intenzívre 1 akasztással és egy kés szúrással gyomorba ez a méreg dolog nekem semmiség
2014. febr. 25. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ki mit mond, te akkor is ki fogsz állni a hülye ötleted mellett. Nem érdekelt senki válasza, csak panaszkodni akartál, hogy idióta könyörgő válaszokat kapj, amiben az áll, hogy : ,,kérlek ne öld meg magad'' vagy ,,minden rendben lesz''. Amúgy meg csak irigy vagy azokra, akik jobban állnak pénzügyileg, mint te. Kapd már össze magad!
2014. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!