Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayről szeretnék rendelni,...

Ebayről szeretnék rendelni, egy 870Ft-os terméket. Honnan tudom, hogy mennyi a tranzakciós díj?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen tranzakciós díj?
2014. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
múltkor rendeltem 300Ft-ért. Meg is kaptam az sms-t levonták a 300Ft-ot aztán kaptam még egy sms-t, hogy levontak még 400Ft-ot. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a tranzakciós díj volt az a 400.. Ne nézzetek nagyon butának, nem értek én az ilyesmihez, segítsetek légyszi :D
2014. febr. 25. 00:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik bank melyik számlacsomagjában vagy, milyen bankkártyával?

(Biztos, hogy a 400 forintot kifejezetten az Ebay-es rendelésed miatt vonta le? -függetlenül az ismerősödtől, inkább a számlatörténetre hagyatkozva-)

2014. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

OTP, Junior.

Első sms: -1.00USD paypal

második sms: -412HUF paypal

1 perces különbséggel jöttek

2014. febr. 25. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor csatolod a kártyád a PayPal accountodhoz, akkor levon 4történ00 forintot, majd a számlaetben megjelenő kódot be kell pötyögnöd a PayPalra...

( [link] )

Szerintem ez történt. (Amennyiben így van, a 400 forintot jóváírták a PayPal egyenlegeden. Amennyiben nem, nézd meg a Paypal tranzakciós listát, hátha benne van, miért vonták le. Egyébként nem kéne levonnia "kezelési költséget". Ha egyik ötletem sem jó, akkor egyenlőre kifogytam az ötletekből és megyek lefeküdni. Jó éjszakát :D )

2014. febr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

végignéztem az sms-eimet(3x rendeltem eddig ebayről), és az első sms mindig az, hogy -1USD aztán a második a termék összege. vagy én vagyok túl szőke vagy nem tudom mi lehet a probléma :D

köszönöm a segítséget, holnap mindenképp belépek mindenfélébe és jobban utánanézek, jóéjt! :D

2014. febr. 25. 00:57
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy nincs rendesen csatolva a kártyád, és azért vonja mindig a 400-at? nekem nem szokott...
2014. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!