Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ebay-en rendelek valamit...

Ha ebay-en rendelek valamit Kínából, és azt írják, hogy ingyenesen szállítják, akkor az azt jelenti, hogy a teljes szállítás ingyenes?

Figyelt kérdés

Tehát a Magyar Posta sem fog költséget számolni nekem?

Azt néztem, hogy van olyan, hogy "FREE Economy Int'l Postage", és olyan is, hogy "FREE Economy Int'l Shipping". Van különbség?


2014. febr. 25. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem számol fel senki plusz szállítási költséget. Igazából nem tudom mi a különbség a kettő között, én mindig shipping-el rendeltem.
2014. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő ingyenes teljesen. Különbség van. Lehet, hogy Magyarországon már mindkét esetben a Postától kapod, de a kettő között a különbség a csomag indításában van. Elindításkor az eBay a postage-nél postával küldi kapásból Magyarországra, míg a shipping-nél csomagküldő szolgálatot használ.
2014. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!