Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Teleki Blanka Gimnáziumba (...

A Teleki Blanka Gimnáziumba ( zuglói) szerintetek felvesznek az angol nyelvi előkészítős,5 évfolyamos szakra?

Figyelt kérdés
A központim összesen 70 pontos lett, a jegyeim átlaga 4,89. Tavaly ezzel az eredménnyel felvettek volna? Köszönöm a válaszokat előre is.

2014. febr. 25. 21:59
 1/4 anonim válasza:
Szerintem igen, mivel tavaly 148/200 volt a ponthatár a NYEK-es osztályba :)és már eleve 160 pont feletti az összpontszámod :D
2014. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon valószínű. :) Nyílt napon beszélgettünk egy sráccal, őt 55 ponttal vették fel.
2014. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bőven felvesznek. Én is NYEK-es vagyok, és tavaly ezzel a pontszámmal az alap 54-ben 100%, hogy benne lettél volna.

Igen, 54 főt vehetnek fel, majdnem minden évben van üresedés, mivel sokan kiesnek előled az ideiglenes rangsorból.

Én ezt jelöltem elsőnek, 66 volt a központim, az átlagom meg 4,7 és én aggódtam, hogy bekerülök-e, miközben legutolsó, akit az osztályban felvettek a 200 valahanyadik volt az ideiglenes rangsorban (én 85.)

Csak ajánlani tudom :))

2014. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :D Esetleg a gólyatáborról tudtok valamit? Szívatós? Vicces? A közösség milyen?
2014. márc. 5. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!