Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on kaptam egy üzenete...

Facebook-on kaptam egy üzenetet! Mit jelent? A többi lent!

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok angolul...

We have removed your video entitled "............" uploaded at 4:19am February 24th, 2014. This video may include copyrighted material (such as a clip or audio) that you do not have the right to share.


If you think your video should not have been removed because:

(1) you are the copyright owner, or

(2) you have permission from the copyright owner to upload and distribute this material on Facebook, or

(3) you otherwise believe you are legally entitled to upload and distribute this material on Facebook

you may request an appeal that your video be reinstated by visiting the following link: [link]


If you do not want to appeal, there is no need to take any actions Please be careful about videos you upload in the future. If thes are identified as possibly containing copyright infringins material, they may also be removed. This could result in us temporarily or permanently blocking your ability to upload videos, or permanently disabling your account.


For more information about copyright and other intellectual property matters concerning content uploaded to Facebook, please visit the Intellectual Property section of our Help Center: [link]


I have read the message above


2014. febr. 26. 07:08
 1/2 anonim válasza:
Letörölték a videódat amit 2014 Február 24.én töltöttél fel mert szerzői jogokat sértett ( olyan zene volt esetleg alatta ) amelyre nem kaptál engedélyt hogy közzétedd.
2014. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, valóban ezt jelenti, már lefordítottam nagy nehezen én is...meghalt egy barátom és egy slide sorozatot készítettem...sajnálom, hogy levették, ezzel búcsúztam tőle, a közös képeinkkel...meg sem fordult a fejemben, hogy szerzői jogokat sért a zenei aláfestés!Azért köszi a választ!
2014. febr. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!