Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki már vágta meg...

Van olyan aki már vágta meg magát szándékosan? Olyasmi miatt amit nem bírt már magában feldolgozni és így vezette le a feszkót?

Figyelt kérdés
szivesen beszélgetnék ilyen emberekkel.mert szégyen vagy nem az én is nyúltam már pengéhez önbántalmazás céljából.

#öncsonkítás #vagdosás.ösbántalmazás
2014. febr. 26. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
lol én is 14/l vagyok :D de én nem most csinálom, hanem kb 1-másfél éve volt. Csúnyán lebuktam úgyhogy azóta más, nem látványos módszereim vannak.
2014. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szinte..Minden nap..14/L
2014. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hú, akkor én vagyok a legidősebb eddig a majdnem 20 évemmel. :D

Jelen, több, mint 6 éve csinálom.

2015. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én 15 éves vagyok, és lány :) 3 éve minden nap csináltam. valaki miatt,egy kis időre leálltam. de akkor is úgy csináltam,hogy hetente párszor,de akkor nagyon mélyeket. fél éve "tiszta" vagyok (már nem szoktam sokat) :) de nem jó dolog. a kezemre nem bírok ránézni, a combom pedig.. tiszta katasztrófa :D volt pár dolog, amit képtelen voltam feldolgozni. aztán azt mondták pszichiátrián,hogy elmebeteg vagyok :)
2015. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!