Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoval nekem tetszik egy fiu...

DeboraBeczi kérdése:

Szoval nekem tetszik egy fiu az osztalybol es nem tudom hogy en bejovok-e neki. Eleinte orakon sokat nezett de mostmar nem nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél fel gombolós inget mini szoknyát pici cipőt ha arra nem figyel nem még a nemi identitását is meg lehet kérdöjelezni !
2014. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 koczka001 válasza:
kérd meg azegyik barátodat/barátnődet hogy kérezze meg tőle hogy ki tetszi neki legjobban de ne egyből rá kérezzen hanem az összes lány közül ki tetszik neki legjobban vagy ilyesmi kérdések. aztán ha nincs semmi olyan jel hogy bejössz neki akkor próbálj meg túllépni rajta ha meg bejössz neki akkor lassan de próbálj meg vele valami kapcsolatot felépíteni vele hogy jobban megismerjen. nekem bevált ;)
2014. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen 2. valaszolo:*
2014. ápr. 26. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!