Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit kérhet manapság egy...

Coronerb kérdése:

Mennyit kérhet manapság egy gitáros önálló előadóként különböző megnyitókon, estéken, felkéréseken, fél-egy vagy több órás műsorral fellépve?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 15:26
 1/5 anonim válasza:
Egy forintot se, ha nem akarja, hogy nagyon kiröhögjék.
2014. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért is?
2014. febr. 27. 20:10
 3/5 anonim válasza:

Nem nagyon tudom elképzelni mit szeretnél.

Kiállsz egy szál gitárral és nyomod a Gary Moore-tól a Lonert?

A kutya sem kíváncsi ilyesmire és nem fizetne érte semelyik rendezvény sem.

Egy szintisre, aki énekli midi alapra a coco jumbo-t arra van igény.

2014. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudod elképzelni, de elképzelted... :) Nem, nem erre gondoltam. Semmi sláger, ismert, elcsépelt, vagy éppen kiváló nóták. Csak annyit mondhatok, hogy saját dalok (nincs ének), és akusztikus gitáron játszok. Hallottak már jó néhányan és érdeklődtek, hogy mennyiért vállalnám, mert nagyon tetszik nekik, az amit csinálok. Egyszerűen valami beindulni látszik. Tudom, hogy ezen a téren is rossz itt kis hazánkban, de az életem egy meghatározó része a zenélés. Mielőtt még azt kérdeznéd, hogy Tommy Emmanuel-nek képzelem-e magam, természetesen nem. De megkerestek ezzel, és terveim vannak. Ha nem próbálom meg, biztos nem lesz semmi. Talán a kérdésemre nem is lehet számokkal válaszolni, hiszen nem mondom mire is gondolok pontosan. Ezt nem gondoltam át. Én csak segítséget próbálok kérni, hogy nehogy túl sokat kérjek, de túl keveset sem. Segítséget, hogy esetleg hol járhatnék utána, hogy aztán, amikor felteszik újra a kérdést, mennyit kérek, nyeljek egy nagyot és...
2014. febr. 27. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez több dologtól is függ, de egy 20.000-Ft-ot simán lehet vele szerezni, ha jó vagy. De ez egyéni megegyezés szerint szokott menni.
2014. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!