Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi szükséges munkavállaláshoz?

Mi szükséges munkavállaláshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék dolgozni és kíváncsi vagyok mi szükséges munkavállaláshoz, milyen dokumentumok?

Kell taj és adókártya is, vagy elég csak lakcimkartya, személyi? Most h irom ugy érzem minden kell, de örülnék ha megerősítenétek ebben, vagy elmindanátok pontosan mi kell? Valami egyéb dokumentum esetleg (nem az erkolcsi bizonyitványra gondolok, hanem ami minden álláshoz követelmény, valami munkakönyv esetleg).

Szüleim külföldön élnek, nem tudják hogy működik itt, és én sem igazán mivel eddig nem dolgoztam, de mostmár szeretnék.


Köszi



2014. febr. 28. 22:11
 1/1 anonim válasza:
Ez lényegében a munkahelytől is függ, de alapesetben személyi igazolvány, adó kártya, taj szám, lakcímet igazoló dokumentum, ha diákmunka akkor nappalis iskola látogatói igazolvány is szükséges. De kérhetnek erkölcsi bizonyítványt is, orvosi alkalmasságit...
2014. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!