Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kitehetem a lakót?

Bárkányi Dominik kérdése:

Kitehetem a lakót?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki eléggé rosszul állt anyagilag, és megengedtem neki, hogy a másik házamba lakjon addig, amíg talpra nem áll (2 ház van egymás mellett). Nem akar elmenni, de most már van munkája, és dohányzik, és persze iszik. Hogyan dobhatnám őt ki? Törvénybe ütközne hogyha kitenném a cuccait a ház elé? Nem volt szerződés, és nem fizet semmit, és a levelei sem ide jönnek.

2014. márc. 1. 01:34
 1/3 anonim válasza:
Miért akarok kitenni?ha van munkája gondolom fizet vagy ilyesmi.Nem fizeti a rezsit stb?Nem kötekedés,vagy ilyesmi,csak az hogy dohányzik,az megoldható,hogy ne a lakásba,az ivás,ha csak nem alkoholista,az szerintem meg magánügy. :) Ha felszedné a padlót,meg összehányna minden az már más kérdés :D
2014. márc. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel hogy a te tulajdonod, ezért bármikor megfogod és kirakod a p.csába.
2014. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmit nem fizet.. Mindene elmegy a napi 5 doboz sörre és 2 doboz cigire, mellesleg alkoholista.
2014. márc. 2. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!