Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy kérdésem az hogy a...

Van egy kérdésem az hogy a szomszédom 40 kaptár méhet tart lakot területen és nincs kiépitve neki fal és igy átjönek a mi házunkhoz mit tegyünk ellene hogy elvitesék a méheit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Normális beszédre nem reagál,vagy egyből áskálódsz? (Csak kérdem,nem személyeskedés)
2012. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
normálisan szoltunk hogy vigye el a méheit mert átjönek a kertünkbe és félükk hogy megcsipik a két kiskoru gyermekünket de ö nem tet rola tudomást.
2012. júl. 3. 10:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem elő kell ásni valahonnan a méh tartás szabályait és ha nem kóser amit csinál,akkor az orra alá dörgölni,ezzel is nyomatékosítva,hogy nem vagy hót hülye (bocs) és tudod milyen lépéseket tehetsz ellene.vagy ilyesmi.
2012. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nem töltöttem le magamnak a dolgokat de egy megnézést lehet megér.

2012. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szerintem öt nem érdekli a törvény mert sok ojat csinál ami törvénytelen. én ojanra gondoltam hogy egy kicsit megnegyedelem a méh álományait de nem tudom hogy mijen szerel tudnám ezt megcsinálni.
2012. júl. 3. 14:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Pont ez az.Ha sok törvénytelenséget csinál,akkor pontosan tudja,hogy ha feljelented a szabálytalansága miatt,akkor megütheti a bokáját.Kinyírni a méheket szerintem nem jó ötlet.Egy az,hogy akár halálra is csíphetnek akció közben,(meg az állatok jogai :) ) meg mi van ha kiszúrja,hogy megtizedelted az állományt és esetleg még több méhet hoz? :)
2012. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ha birtokháboritásal feljelentem a méhek ügyben mire számithatok? lehet eredménye hogy a méhek elkerüljenek?
2012. júl. 3. 21:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember,vagy valami,egyszerű hülyegyerek vagyok,de szerintem nem birtokháborítás ez.Persze arról fogalmam sincs,hogy akkor mi,ha nem az. :) Önkormányzat nem tud tenni semmit?Vagy legalább egy ismerős,vagy képvislelő testületi tag,vagy ilyesmi ember,aki többet tud mondani,esetleg tenni?
2012. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az önkormányzatnál már feljelentetem. de mivel két rokonom is ott dolgozik semit nem tesznek ezügyben mert öszeférhetetlenség ál fent ezáltal és ezért vagyok tanácstalan hogy hova fordulhatok még?
2012. júl. 4. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt már így nem értem,ezt az összeférhetetlenség dolgot.Akkor marad a Blikk,vagy az orosz maffia. :) Tényleg tanácstalan vagyok akkor,hogy hol lehetne érdeklődni.Családsegítő szolgálatot próbáltad?Nekik elméletben kötelességük segíteni neked,ha van valami bajod,ha mással nem,akkor egy tanáccsal.(amúgy szarnak rá,de egy próbát biztos megér)
2012. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!