Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erre mivel válaszoljak?

Erre mivel válaszoljak?

Figyelt kérdés
Ha nincs ellenedre, akkor inkább tegeződjünk, úgy szerintem könnyebb az eszmecsere....A mondandóm többi része meg van de az elejét frankón nem tudom meg írni
2014. márc. 1. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs, viszont ha hazamész, ne felejts el köszönni, mert az intézetis kutya fel fog keresni, hogy megkérdezze, hányas a kabát?
2014. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól van, ecsém, tegeződjünk! De mi a kérdés?
2014. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez negatív diszkrimináció, kedves kérdező. Inkább faragj sátorlapot!
2014. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem túl kedves válaszok :D.Az üzenet többi részét nem írom le ha nem baj.Az elejére nem tudom hogy válaszoljak mert kicsit öregebb nálam a csaj és nemigazán akarom letegezni.
2014. márc. 1. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki, aki idősebb nálad, felajánlja a tegeződést és te visszautasítod, az ritka nagy parasztság.


A mondandód többi részét akár el is felejtheted utána, örülj, ha majd lesz időd elköszönni.

2014. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!