Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolcon hol lehet vanilias...

Weknia kérdése:

Miskolcon hol lehet vanilias vagy cherrys cigit venni? Valamint van dobozoscigi is vagy csak dohany van ilyen?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 13:12
 1/1 without válasza:
be kell menni meg kell kérdezni a nagyobb városok trafikjában biztos akadnak ilyen különlegességek mint a Djarum, de ezt csak így dobozba tudod megvenni én külön djarum dohányról meg filterről még nem hallottam, nem tudom hogy próbáltad-e már de én a vaniliásat nem ajánlom mert annyira nem jó mint amennyit elkérnek érte főleg most hogy egy sima kék pall mall is 900 felett van, én még vettem djarumot 2000 alatt de szerintem erre már kevés a lehetőség ha ki akarod próbálni a charrysről ódákat zengenek, ha kezdő bagós vagy vagy pedig keveset szívsz akkor erősnek fogod találni mert 10/1/10-es
2014. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!