Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolai ballagásomra mit...

LePeDő kérdése:

Középiskolai ballagásomra mit kérhetnék?

Figyelt kérdés

Nagy dolgot nem kérhetek, viszont kisebb dolgok nem jutnak eszembe. Mivel szemüveges vagyok és nagy álmom, hogy már ne legyek az ezért az az ötletem támadt, hogy a család dobja össze a pénzt ebből az alkalomból a lézerre... De illik ilyet kérni ballagásomra? Lehet jobb lenne valami tárgy, hogy megmaradjon emlékbe. Vagy utazásra is gondoltam, csak nem tudnék kivel menni, így lehet az sem lenne a legjobb...

Ha pedig tárgy akkor mit kérjek? Mit szoktak?

18/L



2014. márc. 1. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem "kérsz" alapon megy, hanem azt kapsz, amit adnak:) Én anno 100000-t kaptam, elmentem 4 napra kirándulni, meg még maradt valamennyi:) Ja meg tod virág, meg ilyen diplomás plüss...:)
2014. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*ja de azóta már az sincs meg
2014. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ja de azóta már az sincs meg,csak a plüss belőle, de a plüss is jó:):):)
2014. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérj új szemeket, 1 szép kéket meg egy szép zöldet.
2014. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De tőlem folyton kérdezgetik, hogy mit kérek majd... És amikor megkérdezik, akkor tényleg nincs ötletük... Legutóbb, amikor azt mondtam nem tudom és lepjenek meg egy könyvet kaptam a pókerezés történetéről lány létemre... Még csak pókerezni sem tudok, nemhogy érdekeljen a története.
2014. márc. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!