Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a velünk...

Mit tehetek ha a velünk szemben levő diszkó elviselhetetlenül hangos?

Figyelt kérdés
3 éve működik a diszkó. Nem minden hétvégén van de 90%-ban igen. Mikor van, akkor nem alszunk semmit. Jártam már önkormányzatnál, ott a jegyzőhöz irányítottak. Beadtam írásban is a panaszomat hogy nyoma legyen. Azt mondták fizessek 100 ezer ft-ot annyi a zajszintmérés díja. Nem tudok fizetni, így egy helyben topogok. Beszéltem az üzemeltetővel is megígéri hogy ügyelnek a hengerőre, de inkább még hangosabbak.A vérnyomásom már előre felmegy, ha elkezdődik este 9 körül mikor kezdődik már nagyon fent van. Reggel fél 6-ig is tart sokszor.Gyógyszert is kell rá szednem. Mit tehetek jogilag? SOS

2014. márc. 3. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendőrséghez lenne érdemes fordulni, nem az önkormányzathoz...
2014. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vagyunk ezzel így egy páran...


Nem jogi megoldás: füldugó - nálunk a kerületben zsákszámra veszik az emberek a patikában.


Jogi megoldás: nézz utána lehet-e birtokvédelmet kérni.


Több lakót is zavar? Esetleg a közös képviselő (ha talpraesett) írhat az önkorinak.

A zajszintmérők pedig direkt napközben mennek ki:-)


Egyébként ebben az országban nem lesz igazad. Ékes példa,

szimplakertszomszedai.blog.hu

2014. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!