Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Kérhetek tanácsot?

S. O. S Kérhetek tanácsot?

Figyelt kérdés

Szeretnék elköltözni otthonról mert egyszerűen kikészülök a családomtól ...Már lassan 40éve hallgatom az állandó veszekedésüket üvöltözésüket.

Állandóan üvöltöznek mint akik nem normálisak...

Nem tudna valaki segiteni hogy tudnák szociális bérlakást igényelni a fővárosban?Az igazat megvallva albérlet egy kissé drága nekem.Abba bizok hátha sikerül találnom valami alkalmi jellegű vagy állandó munkát esetleg közmunkát vagy ilyesmit és végre sikerül kiszabadulnom innen.


2014. márc. 3. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Pesten szerintem ne bérlakást keress egy jó albérlet ami kicsit drága de mégsem lepusztult !
2014. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Aludni is haza járhatsz nem kell feltétlenül őket hallgatnod. Én is elköltöztem és megjártam. Ne csinálj ostobaságot. Járj el szórakozni, néha aludj barátnőnél, lógj a haverokkal, hallgass fülessel zenét. De elköltözni a vakvilágba meggondolatlanság minden nélkül. (Saját káromon tanultam meg)
2014. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!