Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy külföldi (Ázsiai) barátunk...

Egy külföldi (Ázsiai) barátunknak milyen jellegzetes kis tárgyat küldjhetünk? Lehetőleg ami befér egy kis borítékba, és csak hazánkban/Európába kapható. (Az utóbbi nem feltétlenül követelmény)

Figyelt kérdés

Még általános iskolában ismerkedtem meg egy Koreai fiúval, és nagyon jó barátok lettünk. Már lassan 2 éve levelezgetünk/skypeolunk interneten, és most kitalálta, hogy csiga mail-ezzünk. Mivel az ő szülinapja már volt, és hamarosan rajtam a sor, ezért mondta, hogy vesz nekem ajándékot, és elküldi. Nos... mivel mikor szülinapja volt annyi sok tanulnivalóm volt, hogy nem készítettem neki ajándékot, így gondoltam, hogyha ő is, akkor most én is. A kérdésből már ki lehet következtetni, hogy küldeni akarok neki valami kis tárgyat, ami befér egy kis borítékba. Sajnos az ilyenekben nem vagyok jó, és ezért kérek segítséget.

Tudni kell róla, hogy 16 éves, Koreai, szereti a történelmet, az utazásokat, Angliát és Amerikát. Szeretne sok nyelven megtanulni, és később számos országba eljutni.


A válaszokat előre is köszönöm! :)


15/L



2014. márc. 3. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél valami egyedi magyaros tárgyat neki.
2014. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nevetségesen hangzik de szerintem egy rubik kocka kulcstartó jó pofa lenne ^^ ha kisebbet találsz simán belefér egy borítékba, bár attól is függ mekkora borítékban gondolkozol (én most a sima gondoltam) [link] remélem tudtam segíteni ^3^
2014. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!