Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki Ausztriában/Németországban...

Aki Ausztriában/Németországban dolgozik mint szobalány, milyen munkaruhára van szüksége?

Figyelt kérdés
ugy értem h nem kapsz a munkahelyen munkaruhát, akkor általában miben dolgozol? teszem azt poló, melegitő, zárt cipő(klumpa), kötény vagy köpeny? mire kell számítani általában?

2014. febr. 24. 12:40
 1/2 anonim válasza:

Én szabadidőben dolgoztam, mert az a legkényelmesebb. Elég sokat kellett mozognom, kb mint egy aerobik edzésen :)

De volt olyan munkahelyem ahol farmernadrágban kellett takarítanom ( hogy miért azt máig nem értem :) )

Ha teheted zárt cipőbe dolgozz, szerintem az sokkal jobb. A klumpa akkor ajánlott, ha szőnyegek vannak a szobába vagy netán az ágyra is fel kell állni (pl. tetőtéri szobába ablakot pucolni és épp alatta van az ágy), de mivel általában ez benti cipő így nem nagy a valószínűsége annak, h piszkos legyen a cipőd.

én ausztriában solgoztam és mivel sűrűn kellett aplakot pucolni vagy a teraszokról összeszedni a szemetet, ezért én egy kis mellényt mindig húztam. És valamiden legyen zseb, h zsepi legyen nálad :)

Remélem tudtam segíteni.

2014. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sokat is segitettél :)
2014. márc. 31. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!