Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telc B2 angol nyelvvizsgán...

Telc B2 angol nyelvvizsgán miért nullázhatják le a leveled? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Önkéntesmunkáért pénzt kértem, tudom, hogy mi az az önkéntes (volunteer) de igazából nem voltam tisztában vele, hogy azok nem kapnak pénzt. Egy mondatban említettem meg ezt. Lenullázhatják ezért ?

2014. márc. 3. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy mivel pénzt kértél, ebből azt szűrték le, hogy semmit nem értettél meg a levélből? Egyébként keresgéltem a neten, többek között ezeket találtam.


[link]


[link]

2014. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennyiért lenullázhatják? Arról írtam amiről kell.:(
2014. márc. 3. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod kérni, hogy megtekinthesd a kijavított feladatlapot, ill. esetleg fellebbezni? Így látatlanban nehéz megmondani, hogy mi miatt lett nulla pontos, mert ugye több szempont alapján javítanak.
2014. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De még nem nullázták le, március 28-án jön az eredmény, elsején írtuk. Csak érdekel, hogy ilyenért lenullázhatják-e.
2014. márc. 4. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
ja értem, azt hittem ez már fix eredmény. akkor szerintem ne aggódj, ha összességében a levél többi része megfelelő, jó a címzés, megszólítás, a levél felépítése és összességében arról írtál amiről kell, akkor nem fogják emiatt lenullázni szerintem. Jó, nyilván nem lesz max pontos a leveled, de szerintem felesleg most egy hónapig ezen rágódnod meg aggódnod :) Szóval nyugi, elég akkor foglalkozni ezzel, ha meglesz az eredmény és tényleg nulla pontot kaptál :)
2014. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!