Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladatot kaptunk a suliban...

Tóth Réku kérdése:

Feladatot kaptunk a suliban az Egri Csillagokkal kapcsolatban. Ki mondja kinek?

Figyelt kérdés
1. Hát verjen meg Allah, te rothadt szívű gyaur! Bilincsben őszülj meg! Özvegyed árvád legyen, mielőtt meghalnál! 2. Az öreg pap megmondta, hogy nekem szánták a lányt! Ceceynek a testamentoma szerint enyim lesz a lánnyal a falu is. 3. Nem a te apródod vagyok! Akié pedig vagyok, az nem úgy hí engem, hogy hallgass, hanem úgy, hogy ne tűrj bántást! 4. Esküszüm, hogy soha el nem hagylak, semmi bajodban, semmi nyomorúságodban! Holtodig. Holtomig. Isten engem úgy segéljen! 5. Azt hogy az egész ország a tied is, meg a minden magyarból török lesz is, én nem. én nem. én nem!
2014. márc. 3. 16:13
 1/2 Pocahontas12 válasza:
Háááát nem toooom,rég volt máár. :D
2014. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
. Jumurdzsák: Ez hát a híres keresztény irgalom, ... Jumurdzsák: Verjen meg Allah, Te rohadt szívű gyaur!
2016. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!