Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segitetek az Egri csillagokkal...

Segitetek az Egri csillagokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés:

Eger védelme, és közben a Bornemissza család boldogsága is veszélyben forog.

Hogyan találkozik össze a család és a haza sorsA??


6-8 mondatot kellene irni :S


ha valaki megtudja nekem mondani hogy mit irjak ( elég röviden is ) azt nagyon megköszönném :)


2010. ápr. 22. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez benne van a könyvben jól.
2010. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De a rövidítésben nincs benne :D
2010. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor direkt adta fel a tanár. A kérdező becsülje meg a tanára befektetett munkáját, hogy ő még a rövidítést is képes volt elolvasni a tanítványai fejlődése érdekében, és olvassa el szépen a könyvet.
2010. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezte valaki, csak máshogy. Hát nekem az ugrik be, amikor a két gyerek játszik, azután együtt lesznek jó sokáig, és megvédik a hazát.
2010. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de elolvastam a könyvet

ma fejeztem be

és én arra tippelek hogy ugy találkozik össze a család és a haza sorsa, hogy a végén megvédik a hazát is és jancsika is visszakerül :)

csak nem avgyok biztos benne

2010. ápr. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!