Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes Domján László meditáci...

Érdemes Domján László meditációit és ajánlásait követni?

Figyelt kérdés

Nem tudom higgyek e a videóiban elhangzott beszédeiről. Kipróbáltam néhány meditációját, nos, kissé talán érzem, hogy valamit hat, sokkal könnyebben ülök a házi feladatok és a tananyagok fölé, habár csak 2-3 napja gyakorlom ezt. Ma utánanéztem pár videójának még, és megtaláltam a(z) "A hatékony tanulás mesterfogásai" c. filmjét, amiből megnéztem 10 percet. Azt szeretném kérdezni, hogy ez hatni is fog? Tehát érdemes kipróbálni?


Jól tudom, hogy csak akkor hat, ha hiszek is benne, de mennyire? Tényleg sikerülhet másodpercenként elolvasni 1 lapot, illetve 10-20 perc alatt megtanulni egy egész tananyagot és azt könnyen felidézni?


Köze van ennek a zsenikhez?



#tanulás #genetika #tanulástechnológia
2014. márc. 4. 16:05
 1/2 anonim válasza:
62%

A meditáció van hogy hat, de nem ajánlanám, mert veszélyes.

Ismertem olyan személyeket, akik valószínűsíthetően ettől elkezdtek bizonyos hangokat hallani,és már elhunyt embereket látni -bevallásuk szerint-. Én tehát nem javaslom a használatát.

2014. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És szerinted én a vallásra akarok támaszkodni a meditációban? Elég, ha sikerül erőt és motivációt merítenem belőle, de nem akarok jós lenni, varázsolgatni...
2014. márc. 10. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!