Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Saját pankrációs szervezetet...

Saját pankrációs szervezetet szerettem volna létrehozni, minden feltétel meg van/volt, de kétszer ki ficamodott a vállam így nem tudok/tudnék részt venni az oktatásban, szerintetek így is tudok létre hozni ilyen szervezetet?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ezzel a pankrációval foglalkozni minden rendben ment, aztán egyik alkalommal úszás közben (gyors úszás) kifordult a vállam és amikor az orvos vissza rakta csak úgy sikerült neki, hogy elrepedt a csont, mert másképp nem tudta volna helyre rakni. Felépülésem után ugyan ott fojtattam ahol abba hagytam, nem volt semmi baj, majd mához egy hónapra, testnevelés órán kiugrott miközben húzódzkodtam, itt minden gond nélkül vissza rakták, de mondták, hogy nem kéne többet sportolnom, főleg olyan sportot nem, ahol a kezemet is terhelem vagy ütés éri. Így ez a "sport" elúszott, ezen kívül max biciklizni tudok ami sport, mert hétköznapi mozdulatoknál érzem, hogy húzódik.

Ha valaki tudna segíteni vagy információval ellátni, annak előre is köszönöm.



2014. márc. 4. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Van már magyar pankrációs szervezet, érdeklődj tőlük. HCW a neve. www.hcw.hu
2014. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát meg próbálom, bár én inkább szerettem volna sajátot, de így nem tudom bele vágjak-e.
2014. márc. 5. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Max akkor működne ha vidéki lenne mivel ez a hcw budapesti... és hát nem csak budapesten néznek pankrációt... :)
2014. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen vidéki vagyok, Győrtől 30 km-re.
2014. márc. 8. 11:18
 5/6 anonim válasza:
Te is szerettél volna bent pankrációzni?mert ha igen akkor sehogyse jöhetet volna össze.De ha te csak a szervezet írányítója lennél akkor létrehozhatnád.Én szívesen járnék oda mert vidéki vagyok:D
2014. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen szerettem volna, de sajnos így nem jöhet össze. De akkor az irányításon erősen el gondolkozok :D
2014. máj. 6. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!