Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek foró a memoriakártya...

Papaiistvan76 kérdése:

Minek foró a memoriakártya segicsetek?

Figyelt kérdés
sziasztok vetem egy két gigás memoria kátyák a cigánytol 250 forintért jo biznisznek tünt és hazamentem beletetem a sony xperia c telefonomba és a memoriakártyát mihent beleteszem szinte ojan forro hogy hozá sem tudok nyulni és a memoria kártyát nemis olvasa me vagyis még nemprobáltam mert 3 másodperc mulva kiszetem lehetet valami baja a telomnak és miért forosodik jo raktam bele 100%
2014. márc. 5. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos a rossát adta a Gazsi, beszíllek vele, hogy a rák egye ki a gyomrát!
2014. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ember normális választ akartam holnap neféj lemegyk nála ha a 70 ezer forintos telomat kicsinálta
2014. márc. 5. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Látta rajtad, hogy olyan buta vagy, mint a föld, ezért aztán adott neked egy használhatatlant.


Én is látom rajtad, úgyhogy az én válaszom sem sokkal használhatóbb.


De komolyan: legalább a saját nevedet le tudod írni helyesen?

2014. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
figyaly ide tekis izé most aszthiszed hogy ojan komolyvagy nem oktatást kértem lécives külgyetek valami normális választ
2014. márc. 5. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem értem. Leírnád mégegyszer?
2014. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Kérdező, bizonyára nem érted mi a gond:

az írásodból lesüt, hogy nem beszéled az anyanyelvedet anyanyelvi szinten.

Kérünk szépen, magyarázd el a magyar tanárodnak, hogy mi a gondod, és kérd meg őt, hogy ezt fogalmazza meg újra, és írja is le neked!

Aztán te betűről betűre másold ide be.


"Azé mer nem értyük hogy mija balyod!"

2014. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Привіт українську рідною мовою, і я живу зараз навчитися говорити один рік, і ви будете порушувати Угорська Угорська

magyarul

szia ukrán az anya nyelvem csak magyarban lakok és most tanulok még beszélni 1 éve és töröm a magyart érted

2014. márc. 5. 19:49
 8/10 A kérdező kommentje:
na mostmár tényleg külgyetek valamit hogy mi van a memoria kátyával és a telonak nemlet semi baja
2014. márc. 5. 19:51
 9/10 anonim válasza:
A Pápai István egy tipikus ukrán név :D
2014. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A memóriakártya szar, téged pedig átb*sztak, mint szart a palánkon.
2014. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!