Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliai árak? Hamarosan...

Angliai árak? Hamarosan megyek ki hosszabb időre és nem tudom pontosan mit érdemes itthon vagy kint megvasárolni.

Figyelt kérdés
Gondolok pl: parfüm, ruhák, smink stb. Koszi

2014. márc. 6. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ruhát ne vigyél. Primark, vagy ha magyarországon jársz turkálóba, akkor charity shop. Ha jól tudom, akkor a parfüm az hasonló árban van, vagy talán olcsóbb. Amit viszont nem kapsz, az a kenyér szalonna, sütni való kolbász, (amilyen magyarországon van) meg más élelmiszerek. Nehéz normális kenyeret találni. Nincsen pálinka, és ritka a jó bor. Amúgy az alkohol baromi drága, meg a cigi. A többi az hasonló ár, vagy olcsóbb.
2014. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. márc. 6. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban a cigi az ami itt 4X annyiba kerul. Én az alkoholról nem mondanám, hogy annyira drága. Vagyis talán a sor drágább, de mi ha néha iszunk, akkor Jack Danniels vagy vodka, ezek pont annyiba kerulnek, mint otthon. Ruhát itt olcsóbban tudsz venni. Az elso válaszoló által említett boltban én is megfordulok és 2-3 fontért már nagyon jó dolgokat tudok venni. Sot, szerintem amióta itt élek, 10 fontnál tobbet nem is koltottem egy ruhadarabra, a kabátot leszámítva, de a 10 font is már a drága kategória nálam. Smink, parfum ugyan annyiba kerul.
2014. márc. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!